Ã–VRIGT / Mattor / Kurd 7111002

nr 711 1002

Kurd

tidigt 1900-tal, 156x300

Kondition: jämnt slitageslitage

Utrop:

4.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 29 augusti 2011

26/8 15:45:46 1      Vinnande bud